Sihirbaz Özgür Kapmaz / Sihirbazlık Gösterileri

Hakkımda

Özgür Kapmaz, 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden başarıyla mezun oldu.

Profesyonel sihirbazlık sanatına olan büyük tutkusunu altı yaşında keşfeden Özgür Kapmaz, 2006 yılından beri hem Türkçe hem de İngilizce olarak yakın mesafe (close-up magic) ve sahne gösterileri sunmaktadır. Sanatına olan bağlılığı, İllüzyonistler Derneği ile 2009 yılında tanıştığında daha da gelişti. 13 yıldır İllüzyonistler Derneği Genel Sekreterliği görevini başarıyla sürdüren Özgür Kapmaz, halen illüzyon sanatının gelişimine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Özgür Kapmaz, Türkiye’nin önde gelen markaları ile iş birliği yaparak lansmanlar düzenlemekte ve büyük gösteriler sunmaktadır. Ayrıca televizyon ve reklam sektöründe de önemli işlere imza atmıştır.

2023 Eylül ayında, dünya genelinde yüzlerce profesyonel sihirbaz arasından ilk 13’e girmeyi başaran Özgür Kapmaz, Güney Kore’ye davet edildi ve Dünya’nın önde gelen sihir festivallerinden biri tarafından Sihir Elçisi olarak seçildi.

Kurumsal etkinlikler, kongre ve seminer organizasyonları, bayi toplantıları, eğitim toplantıları, ürün ve marka lansmanları, kurumsal gala geceleri, şirket etkinlikleri, açılış organizasyonları, fuarlar, doğum günleri ve diğer tüm organizasyonlar için Sihirbaz Özgür Kapmaz’la iş birliği yapabilirsiniz.

Nerelerde Gösteri yapar?

Özgür Kapmaz ,Türkiye’nin ileri gelen markaları ile birlikte çalışarak onlar için lansmanlar düzenlemiş ve büyük şovlar sunmuştur. Aynı zamanda, TV ve reklam dünyasında da yaptığı işlerle kariyerini daha yükseğe taşımıştır.

 Kurumsal Etkinlikler, Sosyal Etkinlikler, Düğünler, Açılış Organizasyonları, Kongre ve Seminer Organizasyonları, Bayi Toplantıları, Eğitim Toplantıları, Ürün ve Marka Lansmanları, Kurumsal Gala Geceleri, Şirket Etkinlikleri, Mezuniyet Törenleri , Fuar, Doğum günleri ve diğer tüm organizasyonlarda Sihirbaz Özgür Kapmaz ile çalışabilirsiniz.

Sihirbaz kiralama

Ekip

Özgür Kapmaz Sihirbaz

Özgür Kapmaz

Sihirbaz

Ali Volkan Ünsal

Ali Volkan Ünsal

Art Direktör

mehmet tuna

Mehmet Tuna

Tekniker

Karya Zafer

Performans Asistanı

Sihirbazlık Gösterisi

Merhaba, sizler de beni etkinliğinizde görmek isterseniz iletişim kutusundan bana ulaşmaktan çekinmeyin.